Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Dini kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Bayram FM Dinliyorsunuz.

Bayram FM bugün 0 kez dinlendi toplamda 4.252 kez dinlendi.

Bayram Fm dinle  Bayram FM ilahi, sohbet, tasavvuf müziği ve dini içerikli yayınlarıyla, dinleyicileri tarafından beğenilen ve genellikle dini   günlerde ve aylarda yoğun dinlenen radyodur. Bayram FM Türkiye geneline birbirinden farklı 6 ayrı noktada yayın yapıyor ve uyguladığı programlarla dinleyicilerinin seslerine kulak verip yayın akışınıda bu yönde düzenlemektedir.

 

Günün her anı canlı programlarıyla dinleyicilerine dini bilgiler veren Bayram FM beğenilerek dinlenmektedir. Ayrıca sabah 08.00 yayına başlayan programları gece 00.00′da bitmektedir ve bu zaman aralığında dinleyicilerinden sorular alarak onlara stüdyosunda misafir ettiği uzman, deneyimli konuklarınında yorumlarıyla başarılı cevaplar vererek, dinleyicilerinin sorunları çözmektedir. Bayram FM özel günlerde, gündeme uygun olarak geçmiş tarihte yaşanan olayları çeşitli kitaplardanda yararlanarak dinleyenlere sağlıklı bilgiler verir.

 

Bayram FM

Frekans Bilgileri
 
Radyonun şehirlere göre frekans dağılımı aşağıdaki gibidir;
İstanbul 95.8
izmir 102.8
Mersin 100.8
Sakarya 95.5
Adana 101.6
Yalova 87.8

 

Bayram FM

İletişim Bilgileri
 
Her türlü soru, istek, öneri ve şikayetlerle birlikte tebrik, kutlama gibi iletmek istediğiniz bilgileri E-mail: iletisim@bayramfm.com mail adresinden ulaştırabilirsiniz.
 
Bu frekanslar aracılığıyla radyonuzda kesintisiz dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden Bayram fm dinle için online radyo dinleme sitesimizden 24 saat dinleyebilir, programlara yorum yapabilirsiniz ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. canliradyofmdinle.com sitemizde Dini radyolar kategorisinde birbirinden değerli radyoları 24 saat boyunca dinleyebilirsiniz.


 • commenter avatar Rumeysa ÇİFT 2 sene önce

  BEN VAN ERCİŞTEN RUMEYSA ÇİFTCİLER ANNEM İÇİN BİR İLAHİ İSTİYORUM DÜNYA BİR YANA ANAM BİR YANA İLAHİSİNİ İSTİYORUZ ANNEM VE BAYRAM FM DİNLEYİCİLERİNE GELSİN…

 • commenter avatar Tuğba 2 sene önce

  abicim annem hafız olmayı çok istiyor onun için bir dua birde benim sınavlarım başladı allah herkese kolaylık versin benim içinde dua edermisiniz ankaradn tuba

 • commenter avatar asiye dalmaz 2 sene önce

  hilmi oğlum seni çok seviyorum tüm bayram fm ailesini seviyorum kayseriyi salladınız yine ben 7 senedir hacca yazılıyom çıkmıyo rabbim nasip etmiyo umreye gidince banada dua et oğlum kendine iyi bak allaha emanet ol.RABBİM SİZLERİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.

 • commenter avatar öznur akın 2 sene önce

  selamun aleyküm fatih hocam ben istanbuldan öznur yengem böbrek hastası diyalize bağlanlı yengem için dua istiyorum

 • commenter avatar zarif yerli 2 sene önce

  sıkıntılarımızın ve borçlarımızın ödenmesi için birde fatih hocam 22 yaşında bir oğlum var
  arkadaş çevresini bırakıp bize dönmesi için bilhassa yüce rabbime dönmesi için ÇOCUKLARIMIN SALİHA KULLARIYLA KARŞILAŞMASI İÇİNDE DUA ederseniz sevinirim adı MUHAMMET yayınınızı severek dinliyoruz inşalah bizleride kafilenize nasip eder

 • commenter avatar İPEK 2 sene önce

  Hilmi abicim pazar günkü İzmir konserinize ilk defa bir arkadaşım vesilesiyle geldim ve çokk beğendim. Rabbim inşallah sizlerle tekrar karşılaşmayı nasip eder.Sizi Allah için seviyorum.Allah'a emanet olun inşallah.

 • commenter avatar resmigül akdı 2 sene önce

  selamun aleyküm kardeşim.sizi allah rızası için çok seviyorum.çocuklarım ve torunlarım için dua itiyorum..duanızda bizide katarsanız sevinirim.