Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Dini kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Burç FM Dinliyorsunuz.

Burç FM bugün 0 kez dinlendi toplamda 3.091 kez dinlendi.

Burc FM

Burc FM

Türkiyede 62 il, 115 ilçe olmak üzere toplam 177 merkezde yayınları alınmaktadır. Uydu vasıtası ile Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Orta Asyada, digital olarak Avrupada dinlenebilmektedir. Ayrıca İnternet sitesinden yayın yapmaktadır.

Sevgili Burç FM dinleyicisi,

Türk toplumunun radyoyu yeniden keşfi sonrasında başlayan sürece bakıldığında maalesef radyo yayıncılığının; kesintisiz müzik-eğlence programcılığı, radyonun da müzik kutusu olarak tanımlandığı görülecektir. Burç Fm olarak, yaptığımız yayınlarla radyo dinleyicisine bu ve benzeri tanımların dışında farklı bir alternatif sunuyoruz.

Türk kültürüne ve uzlaşma kültürüne hizmet şuuru ile sergilediğimiz yayın politikamızda siz sevgili dinleyicilerimize radyo yayıncılığı adına kaliteyi, her yayın döneminde birbirinden özel programlarla sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

İlgi, sevgi ve takdirlerinizin neticesinde her geçen gün yayın alanını daha da genişleten Burç Fm, Türkiyede 62 il, 115 ilçe olmak üzere toplam 177 merkezde yayında.

Ayrıca uydu vasıtası ile Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Orta Asya, digital yayınlar ile Avrupa, internet vasıtası ile de bütün dünya Burç FM dinliyor…

Burç Fm çalışanları olarak Bir Dünya Radyosu olmanın haklı gururunu yaşıyor, yayınlarımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı siz sevgili dinleyicilerimize teşekkür ediyoruz.


Hemen mesaj gönderin !