Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Yabancı kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Joy FM Dinliyorsunuz.

Joy FM bugün 3 kez dinlendi toplamda 45.675 kez dinlendi.

Joy FM

Joy FM

Joy FM, Senin olduğun her yerde İyi Müzik var.

1993 yılında ilk kez 100.5 frekansından yankılanmaya başlayan romantik aşk şarkıları o günden bu yana hiç susmadan aşka ve müziğe inananlara İstanbul ve çevresindeki yayın ağından ulaşıyor .

Uzak ve erişilmez olan aşkın müziğini; kimi zaman eski bir klasikte, kimi zaman da günümüz ritminde pop , soul , R&B , soft-rock , jazz ve latin tarzlarının en sevilen örnekleriyle duyuran Joy Fm, kendi dalında tek olan ve 24 saat boyunca easy listening müzik anlayışıyla slow ve orta ritimli romantik aşk şarkılarını, profesyonel dj kadrosuyla , az anons kaliteli müzik sloganıyla sizlere ulaştırıp yaşamınızın en özel anlarını sizinle 100.6 frekansında paylaşmaya devam ediyor.

Joy FM, merkezi İstanbulda olan bir radyo kanalıdır. Frekansı 100.6dir. Ayrıca Türksat 2A Uydusu üzerinden de dinlenebilmektedir.

Uzan Holdinge bağlı Star Medya Grubu a bağlı olarak kurulan ve uzun süre bu gruba bağlı bir medya kuruluşu olarak kalan radyo kanalı, TMSF in Holding şirketlerine el koyması ile devletin eline geçmiştir. 2006 yılı Eylül yapılan satış ihalesi öncesinde belirlenen 4 Milyon USDye, tekliflerin ulaşmaması nedeniyle ilk satış girişimi ertelendi. Şimdi ise Canwes radyo grubu bünyesindedir.

JOY FM Uydu Frekansları

Uydu Turksat & Eurobird
TÜRKSAT 3.A

Frekans: 12 729
Sembol Oranı: 30 000
Polarizasyon: Yatay
Fec: 5/6
EUROBIRD2

22.5 Derece
Frekans: 11.040
Sembol Oranı: 1536
Polarizasyon: Dikey
Fec: 2/3

D-smart
Digiturk

Joy FM Digiturk 408. kanal üzerinden Digiturk’te yayına başladı!
D-smart

Joy FM, D-Smart 536. kanaldan da siz Joy FM severlere 24 saat müzik yayını yapıyor.

JOY FM Programları

Morning Joy – Ekim Baykara
Morning Joy 2008’de doğdu. Geçen 4 yıl içinde dinleyicilerin istekleri, düşünceleri ve katkılarıyla bugünkü şeklini aldı. Bu yüzden Morning Joy’un önceliği hep iyi müzik olmuştur. 1950’lerden de günümüzden de şarkılar çalıyorum. Ağırlıklı olarak Soul, R&B, Jazz, Etnik ve Pop Rock gibi türlere yer veriyorum. Müzik dışında, kültür ve sanat haberleri, hava, trafik ve zaman zaman da finans notları Morning Joy’a renk katıyor.

Alegria Musica – - Ekim Baykara
NuJazz, NeoSoul, Bossa, TripHop ve Lounge müziğin en keyifli örnekleri her Cuma Alegria Musica’da.

Ekim On Air – Ekim Baykara
Ekim Baykara en özel şarkılar ile haftasonları da sizlerle.

Joyful Hours – Sem
Hafta içi her gün 10:00-14:00 saatleri arasında Sem ile şehrin yoğun temposundan keyifli bir kaçış.

Saturday Night Fever – Sem
Sem, Cumartesi gününün enerjisine özel şarkılarla sizlerle.

Day & Joy – DJ Barthez
Hafta içi evde ofiste iyi müzik Barthez’le hep yanınızda.

Barthez On Air – DJ Barthez
Keyifli bir hafta sonu için Barthez 16:00 – 20:00 arası yayında!

Rough Cuts – DJ Barthez
Yeni başlayacak haftaya Barthez’in özel seçimleriyle hazırlanın.

Easy Drive Home – Bilge
Hafta içi her gün 18.00-20:00 arası,radyolarınızın sesini biraz daha açın ve bu yolculukta bana eşlik edin.. Joy FM’in seçkin müzik listesi kısa kısa bilgilerle harmanlanıyor.

Bilge On Air – Bilge
En özel şarkılarla hafta içi her gün Bilge sizlerle.

Your Request – Bilge
Bilge isteklerinizi sizin için çalıyor.

Kerem Görsev’le Caz – Kerem Görsev
Caz müziğinin usta isimlerinden Kerem Görsev her Pazar “Kerem Görsev’le Caz” programıyla Joy FM’de! Hafta Pazar 11:00 – 12:00… Tekrarı her Çarşamba 21:00 – 22:00.

JOY FM DJ & Programcıları

Ekim Baykara

Herkesin radyoculuk hikayesi farklıdır, benimki 1995’te başladı. Üniversite okumak için gittiğim İzmir’den radyocu olarak döndüm. 1997′de Joy FM’de profesyonel kariyerime başladığımda henüz 20 yaşındaydım. Geçen 16 yıllık süreçte DJ’likten, haber spikerliğine müzik direktörlüğünden haber müdürlüğüne çok farklı tecrübelerim oldu. Ama program yapmanın tadı ve hissettirdikleri diğer hepsinin önüne geçti. Radyoda program yapıyorsanız sabah saatleri dinleyiciyle doğrudan iletişim kurabilmeniz için idealdir. Çaldığınız müzikler, konuştuklarınız, verdiğiniz haberler hatta reklamlar bile fonda kalmaz direkt algılanır.

Sem

Çocukluğuma ilişkin aklımda kalan tek şey, gece yattığımda loş ışıkta duvarımda dans eden notalardı.. Sanki melekler kulağıma şarkı soyleyerek uyutuyorlardı beni.. İçinde müziğin olduğu lokomotif bugüne dek pek çok istasyona uğradı.. Oysa ben hep tren istasyonlarına göz kırptığını düşünürdüm lokomotiflerin, radyo istasyonlarına değil.. Müziğin çekim gücü bu olsa gerek.. Hayat yolculuğum, demirden yolların müzikli makaslarıyla geçti. Uçarcasına… 90′lı yıllarda başladığım yayın hayatıma şimdi Joy FM’de devam ediyorum.

DJ Barthez

Yedi yaşında, Harbiye TRT radyo binasının önünden geçerken hayatının değişeceğinin farkında değildi. Türkiye’de özel radyolar devreye girerken Barthez’de mesleki kariyerindeki ilk adımları atmaya başladı. 16 yıl boyunca Hür FM, Radio Contact, Capitol FM, Radio 2019, Radio Cool, ve Radio Oxi-gen gibi radyolarda görev aldıktan sonra, tam bu sektörle bağlarını koparmak üzereyken, kendisini doğru yerde ve güvende hissetmesini sağlayacak olan Joy FM bünyesine katıldı. Sadece radyolara değil, başka alanlara da bulaştı. Dublaj, müzik yazarlığı ve DJ’lik bunların en öne çıkanları. Halen DJ performanslarını da sürdürmekte olan Barthez, Joy FM’de hafta içi 10:00 – 14:00 saatleri arasında “Day & Joy”la radyolarınızda olacak.

Bilge

Radyoculuğa başladığı ilk yıllarda çevresindekiler tarafından geçici bir heves olarak görülen macerası 15 yıl sürdü. Mikrofon başından insanlara ulaşmayı ve sohbet etmeyi sevdiğini anladığında ve işin içinde müzik de olunca radyoculuğu bırakamayacağını anladı. Yaptıklarına seslendirmeyi, yazmayı ve resim yapmayı da ekledi ama mikrofondan uzak kalmadı. Türkiye’nin en önemli radyolarında çalıştıktan sonra Joyfm’in sloganı ile örtüşen hayat görüşü onun Joyfm’e katılmasının en büyük nedeni. Yaşamın büyüsünü keşfetmek için tempoyu biraz düşürmek gerekli.

Kerem Görsev

Caz müziğinin usta isimlerinden Kerem Görsev, her Pazar “Kerem Görsev’le Caz” programıyla Joy FM’de yer alıyor. 11:00 – 12:00 saatleri arasında yayınlanacak programda, vokal cazdan piyano triolarına, big bandlerden yaylı orkestralara, cool jazz döneminden beşlilere, dörtlülere kadar cazın en güzel örnekleri Joy FM’de dinleyicileri bekliyor. Kerem Görsev’in seçtiği bossa nova, latin, klasik, akustik gibi geniş bir müzik yelpazesinden en güzel parçaların yer alacağı programda; Nat King Cole, Frank Sinatra, Bill Evans gibi isimlerin unutulmaz eserlerinin yanı sıra Amerikan Song Book parçaları da yer alacak. İçinde akustik müziği barındıran günümüz caz müzisyenlerinin eserleri de yine bu programda caz severlerle buluşacak. Pazar günü programı kaçıranlar, tekrarını Çarşamba akşamı saat 21:00 – 22:00 arasında Joy FM’den dinleyebilecek.


  • commenter avatar Ebru Çağlar 2 sene önce

    merhaba, günaydınlar :) farsça bi şarkı olan Reza'dan dinlediğim 'un amor' şarkısını çalmanız mümkün mü? :) çalmasanızda her şekilde teşekkürler.

  • commenter avatar ışın ceylan 2 sene önce

    çaldığınız caruso düeti kime aittir?