Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Yerel kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Karadenizin Sesi Dinliyorsunuz.

Karadenizin Sesi bugün 0 kez dinlendi toplamda 2.315 kez dinlendi.

Radyo K

Yayınlarında Karadeniz halkına özgün sunmuş olduğu müzikler ve Karadeniz kültürüne ait anlatmış olduğu özellikler ile kitlesini her gün daha da arttıran bir radyo kanalı olarak hizmet vermektedir. En sevilen parçaları sevenleri ile buluşturan radyo kanalı internet üzerinden de yayın akışını sürdürmektedir. 10 yıldır fazladır süren hizmetleri ile Karadeniz halkı olarak sevilen ve tercih edilen bir radyo kanalı olan Karadenizin Sesi 7/24 saat kesintisiz yayın sunmaktadır. Yayın akışındaki samimi ve içten sunumları, anlatımları ile dinleyicilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
 

Karadenizin Sesi

Hakkında Bilgiler
Radyolar arasında sevilen ve tercih edilen bir radyo kanalı olmasından dolayı, sunmuş olduğu yayın akışındaki Karadeniz Sesi Radyosu halkına ait örf, adet, gelenek ve görenekleri anlatımı dışında müzikleri ile sevilen ve dinlenilen bir radyo kanalı olarak hizmet vermektedir. 1 Nisan 2002 tarihinde radyolar arasında yerini alan radyomuz, Karadeniz kültürünü ödün vermeden dinleyicileriyle buluşturmayı kendine misyon edinmiştir. 24 saat canlı yayınıyla Marmara Bölgesine sesini duyurmaya devam eden radyomuzun amacı;KAradenize ait örf, adet, gelenek ve göreneklerin yanısıra Anadolu’nun sıcak ve samimi duygularını Karadeniz’in Sesi Radyocularına sunmaktır.
 

Karadenizin Sesi

İletişim Bilgileri
bilgi@karadenizinsesiradyosu.com
KDS YAZ BOŞLUK BIRAK MESAJINI 3929 ‘A GÖNDER ŞARKINI DİNLE!
CANLI YAYIN 0212 580 00 61
0212 599 13 13
 

Karadenizin Sesi

Frekans Bilgileri
Istanbul 93.93

Bu frekanslar ile canlı olarak dinleyebilir ve radyo dinle sitemizden canlı takip edebilirsiniz. Karadeniz halkının sevilen radyolarından biri olan Karadenizin Sesi radyosu sunmuş olduğu başarılı yayınlar ile herkes tarafından sevilen bir radyo kanalı olmuştur. 2002 yılında kurulmuş olan radyo, sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile dinleyenlerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam etmektedir.


Hemen mesaj gönderin !