Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Pop kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Karma Türk Dinliyorsunuz.

Karma Türk bugün 0 kez dinlendi toplamda 17.275 kez dinlendi.

Karma Türk

Karma Türk

KarmaTurk olarak, 99.0 frekansindan yayin yapan yerel bir radyoyuz. Radyomuz, kaliteli muzik ve seviyeli yayincilik ilkeleri uzerine kurulmustur. Muzigin icinden gelen herkese ve emegi gecen tum muzik insanlarina deger vermeyi gorev edindik. Bu durusumuzla muzik piyasasindaki gundemi belirliyoruz. Dinleyicilerimize en iyi muzigi, en dolu programlari sunmak icin var gucumuzle calisiyoruz. KarmaTurk e her yeni gune, hepimiz en dinamik, en enerjik halimizle basliyoruz ve bunuz siz sevenlerimize aktariyoruz.
Sevgiyle kalin

Karma Türk Programcıları

OZZY
Herkese Merhaba Müzik kendimi bildim bileli hep hayatımda oldu,ve hayat devam ettikçe olmayada devam edecek.
Bence Sağlıklı bir yaşam için gerekenler notalar,ritimler,ve seslerdir.Çalan şarkıda kendinizden bir şey bulabiliyorsanız işte en güçlü ilacınız bu’dur. Bazen neşelendiren,arada bir hüzünlendiren şarkılarla,en yeni müzik haberleri,ve sıra dışı önemli notlarla ben Ozzy,hafta içi hergün saat 14:00-17:00 arası Fiesta programıyla 99.0 Karmatürk’den sizlere eşlik ediyorum.

HASAN ERDOĞAN
Üniversite yıllarında başladı mikrofon sevdası. Doğru zamanda doğru yerde olmak deyimine inananlardanımdır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde öğrenim gördüğüm yıllarda okul radyosuna girmek için çabaladım, aslında zor olmadı da. Mezun olduktan sonra iş bulmanın zor olacağı hissine kapıldıysam da umudumu kaybetmedim ve ulusal bir radyoda yayın yapmaya başladım. Türkçe ve yabancı müzik yayını yapan bir çok radyoda çalıştım. Derken ayrılık zamanı gelmişti. Kısa dönem vatani görevimi yapmak üzere orduya katıldım. Komutanlarım benim bir müzik çılgını olduğumu ilk konuşmamdan anladılar ve askerlik görevimde de müzikle alakalı işlerle uğraştım. Sonunda görevim bitmişti. Şu an Karma Türk 99.0′ dayım ve asıl büyük görev devam ediyor.
Karma Türk 99.0′ da hafta içi her sabah ‘Günaydın Yeni Gün’ diyorum tüm müzik severlere. Sabah erken geliyorum radyoma. Uyanma sorunu çekmiyorum ama güne herkesten önce başlamak avantajdır. Derken saat 07.00 oluyor ve işte içten bir Günaydın, Istanbul Trafiği’ nin bunaltıcı yoğunluğunda, dertten tasadan boş konuşmadan uzak bir yayın yapıyoruz. Günün önemli haberlerini paylaşıyoruz. Hafta sonu gerçekleşen etkinliklerden bahsediyoruz. Gazete başlıklarına göz gezdiriyoruz. Kısacası, işinize umutla ve mutlulukla ulaşmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Ve sözün özü bu 3 saatlik yolculuğa hepinizi bekliyoruz.

İlker Gümüşoluk
İlker Gümüşoluk 25.02.1985 İstanbul doğumlu komedyen.Mimar Sinan Üniversitesi Sinema Tv Bölümü son sınıf öğrencisi.Senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği 4 kısa metraj filmi var.2008 yılında Rock Fm’de başladığı radyoculuk kariyerini hafta içi her akşam 17:00-20:00 arası 99.0 Karmatürk’de sürdürmektedir.’Akşam Akşam’ isimli programının yapımcılığını ve moderatörlüğünü yapmaktadır.2003 yılında Taksim Leman Kültür’de stand up gösterileri yapmaya başlayan İlker Gümüşoluk,Taksim ve Kadıköydeki birçok mekanda gösterilerine devam etmektedir.Her cuma akşamı 21:40’da Bloomberg Ht kanalındaki ‘Stand Up Comedy’ isimli programda performans sergilemektedir

Karma Türk Programları

GÜNAYDIN YENİGÜN
Hafta içi Hergun 07:00-10:00
Yayıncı : Hasan ERDOĞAN

Gününüze nasıl başlamak isterdiniz?
Uyandığınızda ilk kahveye koşanlardan mısınız, yani uyanabilmek için aklınıza ilk gelen kahve mi, o zaman doğru yerdesiniz demektir.

Karnaval
Her Cumartesi – Pazar 20.00 – 22.00

MÜZİK KEYFİ
Pazartesi – Çarşamba -Cuma
10:30-14:00
Salı -Perşembe 10:30-13:00
Yayıncı : Kübra Kaçmaz

FİESTA
Haftaiçi her gün 14:00-17.00
Yayıncı : Ozzy
Günün ikinci yarısında Türk popüler müziğinin en keyifli şarkıları Fiesta’da.

KarmaTÜRK EN İYİLER
Haftaiçi her gün 20:00 – 22.00Cumartesi 17.00 – 20.00
Yayıncı : Hasan ERDOĞAN
Perşembe, Cuma Cumartesi : OZZY

GECENİN RENGİ
Haftaiçi hergün 22.00 – 24:00

MÜZİK KUTUSU
Her Gün 24.00 – 07:00

ÇALAR SAAT
Her Cumartesi- Pazar 07.00 – 08.00

SİESTA
Her Pazar 11.00 – 15.00
Yayıncı : OZZY

TOP 10
Her Pazar 15.00 – 16.00

Top 10
Karma Pazar
Her Pazar 16.00 – 20.00
Yayıncı : Hasan ERDOĞAN


 • commenter avatar aysel 2 sene önce

  merhaba karma türk çok işim var ama çalışmak istemiyorum. sıradaki parça özlem ve yunus abiye gelsin

 • commenter avatar aysel 2 sene önce

  mrb karma türk sıradaki parça tüm SILA TURİZM çalışanlarına gelsin

 • commenter avatar rahmi 2 sene önce

  herşeyi yanlış anlayan veya kendini ifade etmekte zorluk çeken herkez için bir parça yayınlarsanız sevinirim.

 • commenter avatar yalçın 2 sene önce

  merhaba iyi geceler karaiplerden curacuadan sizi dinliyorum.sesinizi duymak çok güzel.