Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Yabancı kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Metro FM Dinliyorsunuz.

Metro FM bugün 7 kez dinlendi toplamda 253.442 kez dinlendi.

Metro FM

Metro FM Dinle

Metro FM, İstanbul’dan ulusal çapta yayın yapan bir radyo istasyonudur. Türkiye’nin ilk özel radyolarından biri ve aynı zamanda ilk yabancı müzik radyosudur. Türkçe haricinde diğer dillerde Pop Müzik yayını yapan radyo, karasal yayınların yanı sıra Turksat 2A Uydusu ile de dinlenilebilmektedir.
Uzan grubu tarafından kurulan radyo uzun süre bu gruba bağlı yayın organlarından biri olarak kalmıştır. Ancak Uzan Holding şirketlerine TMSF’nin el koyması ile kısa süreli devletin eline geçmiştir. 2005 yılı Eylül ayında düzenlenen ihale ile Kanada’lı iletişim grubu Canwest’e 22.850.000 USD bedelle satılmıştır.
Türkiye’nin yabancı parça çalan en popüler radyo kanallarından bir tanesidir.

Metro FM Uydu Frekansları

Digiturk & D-smart
Digiturk
Metro FM’i Digiturk 407. Kanaldan dinleyebilirsiniz.
24 saat boyunca yabancı hit müziğin en iyilerini Digiturk 407. kanaldan takip edebilirsiniz!
D-smart
Metro FM, D-Smart 507. kanaldan da siz Metro FM severlere 24 saat müzik yayını yapıyor.

Uydu Turksat & Eurobird
TÜRKSAT 3.A

Frekans: 12 729
Sembol Oranı: 30 000
Polarizasyon: Dikey
Fec: 5/6
EUROBIRD2

22.5 Derece
Frekans: 11.040
Sembol Oranı: 1536
Polarizasyon: Dikey
Fec: 2/3

Metro FM Programları:

Big Man Morning Show
Mustafa Kemal Pehlivan’ın sunduğu Big Man Morning Show hafta içi her sabah 06:30 – 10:00 ve her Pazar saat 10:00 – 13:00′da Metro FM’de.

Happy Hour
Mehmet Yankı Yönel, hafta içi her gün saat 14:00 – 17:00 arası Happy Hour ile Metro FM’de!

Metro Hits
Mehmet Yankı Yönel, her Cumartesi 13:00 – 16:00 ve her Pazar 18:00 – 22:00 saatleri arasında Metro FM’de!

Drive Home
Özgür Taçkın hafta içi her akşam saat 17.00–21.00 arası Metro FM’de sizlerle! İster eve dönüş yolculuğunda, ister trafikte, ister ofisinizi terk ederken ya da isterseniz akşam trafiğini atlattığınızda evinizin konforunda… En çok sevdiğiniz hitler Metro FM’de capcanlı kulaklarınızda :)

Trafik… Uzun bir günün sonu… Okul.. İş… Hepsi geçti bitti! Artık müzik ve keyif zamanı. Dünya listelerinden hitler, trafiğe dair önemli notlar, sizler, bizler… Özetle eğlence bu frekansta :)

Özgür Taçkın hafta içi her gün 17:00 – 21:00 ve Cumartesi 10:00 – 13:00 saatleri arasında Metro Fm’de!

Weekend Hits
Özgür Taçkın hafta içi her gün 17:00 – 21:00 ve Cumartesi 10:00 – 13:00 saatleri arasında Metro Fm’de!

Metro Hits
Kenan Sarıkaya hafta içi her akşam saat 21:00–01:00, her Cumartesi 08:00 – 10:00 ve her Pazar 14:00 – 18:00 arası Metro FM’de sizlerle!

Hemen hemen birçoğumuz için bütün bir gün yoğun, stresli ya da tam tersi oldukça keyifli geçebilir… İşte saatler tam 21:00′i gösterdiğinde ve Metro FM’i açtığınızda benim sunumum ile yaz aylarında birbirinden keyifli hitlerle içinizi serinletecek ve soğuk kış aylarında da içinizi ısıtacak şarkılarla mikrofon başındayım. Tamamen sizlere hitap eden sıkı hit single’larla günün stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atmanızı sağlayacak ve gününüze eşlik edebilecek bir program, Metro Hits! Kısaca Metro Hits için hafta içi her akşam saat 21:00 – 01:00 arası kulağınız Metro FM de olsun… Keyifli dakikalar:)

Metro Is The Dance
Uğur Şener her Cuma ve Cumartesi saat 22:00–02:00 arası Metro FM’de en iyileri sizin için miksliyor!
Güncel dans hitleriyle yerinizde duramayacağınız, hafta sonu gecelerinize renk katan program “Metro Is The Dance” partiyi olduğunuz yere getiriyor. Avrupa ve Amerika listelerinin en iyi dans şarkıları her Cuma ve Cumartesi geceleri 22:00 – 02:00 arası sizin için Uğur Şener tarafından miksleniyor. Daha önce duymadığınız remiksler, dans parçaları, listelerden inmeyen dans hitleri ardı ardına radyonuzda.

Feel The Energy
Bertan Horasan, hafta içi her gün saat 10:00 – 14:00 Feel The Energy ile Metro FM’de!

Hot Chart 40
Türkiye’de yabancı müzik gündemini yakından takip edebileceğiniz, en çok sevdiğiniz şarkıları arka arkaya dinleyebileceğiniz bir program. Metro Hot Chart Top40 listesiyle hem dünya listelerinin gündemini, hem de Metro FM dinleyicisinin yabancı müzik zevkini Her Cumartesi 16:00 – 19:00 yakından takip edebilirsiniz.

Ara Gaz & Ara Gaz Best Of
Beşiktaş’ın unutulmayan yıldız futbolcularından Pascal Nouma ve Türkiye’nin önemli radyocuları arasında yer alan başarılı sunucu, oyuncu Kadir Çöpdemir “Ara Gaz” programıyla hafta içi her gün 18:00 – 20:00 saatleri arasında Metro FM’de.

Late Night Hits
Kenan Sarıkaya her Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe saat 23:00 – 06:30 arası Metro FM’de sizlerle!

Metro FM DJ & Programcıları:

Mustafa Kemal Pehlivan Kimdir?

17.10.1978 Tarihinde doğdum iyi ki doğmuşum! Önceleri mühendis olmamı isteyen ailem benim dik kafalı davranış bozukluğum yüzünden bu isteklerinden vazgeçmiş ve beraberinde arzu etmiş olduğum mesleklere yönelmem doğrultusunda bana destek olmaya karar vermiştir.
Bu doğrultuda önce 1994 yılında radyo programcısı, sonrasında ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi – Heykel bölümünü bitirerek heykeltıraş olmuş, hayatıma mutlu mesut devam ederken ara ara televizyonlarda belgesel programları çekmiş ve gezip tozmayı seven bir adam haline gelmişimdir. Zira tüm bu olaylar hayatıma duhul ederken radyo hep olmuş ve olmaya da devam edecektir!
RADYOYU seviyorum; sen de sev ve beni dinle. Hafta içi her sabah 06:30-10:00 arası Türkiye’nin en iyisinde!

M. Yankı Yönel Kimdir?
İstanbul’da sıcak mı sıcak bir günde, 15 Haziran’da doğdum. Küçük yaşlarımdan itibaren müzikle hep iç içeydim, sanırım müziğin verdiği enerjiyi daha o yaşlarda hissetmiştim. Okul yıllarım da çok farklı değildi; müzik hep çok uzak olmayan bir yerlerde benimleydi. Bazen 90′lık bir kaset içerisinde sadece benim sevdiklerimle, bazense beğendiğim bir sanatçının plağında… Bu alışkanlık 90′lı yılların gelişi ile birlikte yerini yavaş yavaş CD’ye bıraktı. 1993 yılı Türkiye için önemli bir tarihti bana göre, yeni yeni tanıdığımız özel televizyon kanalları ile birlikte hayatımıza FM bandı üzerinden yayın yapan radyolar girmişti. O tarihe kadar farkına varamadığım radyonun apayarı bir dünya olduğunu keşfettiğim anda ‘ben de orada olmalıyım’ dedim kendi kendime. İşte böyle başladı benim hikayem.
1993 yılından beri oradan, buradan veya şuradan; aslında bi yerlerden tanışıyoruz sizinle. Şimdilerde Metro FM’de hafta içi her gün 14:00 – 17:00 saatleri arasında sizlerleyim.

Özgür Taçkın Kimdir?
Küçücük bir çocuğu radyoyu açık bırakarak evde tek başına bırakırsan olacağı budur işte! Evvel zaman içinde kalbur saman içinde, radyo tiyatrosunun dinlendiği o zamanlardan gelmiş tutku. Hangi müzik türü olduğu önemli değil, yeter ki ruhu alıp götürsün bir yerden başka bir yere… Ya da başka bir zamana! Özgür 16 yaşındayken ilk canlı radyo tecrübesini tattı. Yıllardır dinleyici olarak çalıştığı memleketin ilk özel radyolarının birine Galatasaray Lisesi’nden konuk öğrenci olarak çağrıldığında artık her şey farklı olmaya başladı onun için. 90′ların başıydı, INXS – Beautiful Girl çalıyordu ve bu çocuk için radyo o gün başladı. Aklınıza gelen bütün özel ve en güzel radyolardaki yayıncılık tecrübesinden sonra Metro FM’de sizlerle her akşam buluştuğunda heyecandan eli ayağı hala titrer. Kırmızıyı, retroyu, brokoliyi ve uçan şeyleri çok sever. Ha bir de unutmadan, hafta içi akşamları saat 17:00 – 21:00 arasında size yolda da eşlik eder :)

Kenan Sarıkaya Kimdir?
2003 yılında İzmir’de mikrofonla tanıştım. Müzik her zaman benim için önemliydi. İzmir’de bir müddet çeşitli yerlerde sunuculuk ve dj’lik yaptıktan sonra İstanbul’a transfer oldum. Müziğin yanında hobi olarak off- road ve yelken sporlarıyla ilglenmekteyim. Hafta içi her akşam saat 21:00 – 24:00 saatleri arasında günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak en iyi hitlerle Metro FM’de mikrofon başındayım.

Uğur Şener Kimdir?
Bir rivayete göre 1987 yılının 27 Mayıs’ında İzmir’de dünyaya gelmişim. Çok net hatırlamadığım 7 yıl sonrasında ilk ve ortaöğretimim için İzmir Özel Çamlaraltı Koleji’ne gönderildim. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji bölümünü kazanmamla birlikte İstanbul maceram başladı. Müziğe olan merakım kendimi dj kabininde bulmama sebep oldu. Her Cuma ve Cumartesi gecesi 22:00 – 02:00 arası en iyileri Metro Fm’de mixliyorum!

Bertan Horasan Kimdir?
Sıcak bir temmuz sabahında dünyaya açtım gözlerimi ve o günden beri hep keyifle yaşadım. Okul hayatım hep sorunlu geçti çünkü çalışma hayatım çok küçük yaşta başladı. Genç yaşta ilk olarak profesyonel tiyatroyla sahnenin tozunu yuttum. 17 yaşımda ise kendimi ABD’nin Washington DC eyaletinde buldum. Orada yaşadığım uzun yıllar boyunca “Bertan” adına dili dönmeyen Amerikalılar yüzünden “Bört” diye bir lakabım oldu ve ben bunu özümsemiş bulundum. İşin kötüsü beni ziyarete gelen yakın Türk arkadaşlarım da özümsemiş bulundu ve lakap kalıcı hale geldi. Duke Ellington School of Arts’da tiyatro bölümünü bitirip lise diplomamı aldım. Daha sonra New York Film Academy’de Sinema oyunculuk üzerine akademik workshoplara katılıp ülkeye geri adım attım. Geri döndüğümde Yıldız Teknik Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü’nden lisans diplomamı aldım.
Radyoculuk kariyerim 2004’te Radio Hot’da başladı. Yerel bir yabancı müzik radyosu olan bu radyoda 6 ay yayın yapıp piştikten sonra Best Fm’e geçtim ve 2 yıl boyunca hafta sonu yayınlarımla dinleyicilerle buluştum. Bu esnada birçok dizi ve reklam filmlerinde irili ufaklı roller aldım. Bunlardan bazıları 2004 yılında Hayat Bilgisi, 2005 yılında Çemberimde Gül Oya ve İstanbul Şahidimdir, 2006 yılında Yalancı Yârim, 2008 Yılında Çemberin Dışında ve son olarak 2012 Yılında Keşanlı Ali Destanı’nda rol aldım. Aynı zamanda 2007’de MTV Türkiye’de başlayan VJ’lik görevim süresince The Rock Chart, World Chart Express, MTV Ekstra Canlı Talk Show, Gündüz Gece Eğlence ve kanalın tek sponsorlu iç yapımı 22:00 / 05:00 Play The Night programlarının sunuculuğunu yaptım.
Bundan böyle Metro FM frekanslarında hafta içi her gün 10:00 – 14:00 saatleri arasında FEEL THE ENERGY konseptiyle radyolarınızdaki ses olacağım.

Cengiz Ünsal Kimdir?
1993 yılında ODTÜ İstatistik bölümünden mezun oldu. Birkaç başarısız radyo kurma projesinden sonra burada kurulmuşu var diyerek aynı yıl yerel bir radyoda yayıncılığa başladı. Radyonun kısa bir süre sonra kapanması onu yıldırmadı ve başka bir yerel radyo buldu. Bu radyoda yöneticiliğe kadar yükseldi ve yerel radyoculuğu zirvede bırakma kararı alarak, 1997 yılında Radio Mydonose’da akşam drive-time kuşağında yayına başladı; aynı zamanda radyonun müzik direktörlüğü yaptı.
Tarih tekerrür etti ve Radio Mydonose’da da yöneticiliğe yükseldi. 2011 yılında Metro FM Radyo Müdürü oldu. Halen Metro FM ve Radio Mydonose’da radyo müdürü olarak yayıncılığa devam ediyor.

Pascal Nouma – Kadir Çöpdemir Kimdir?
Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir, Metro FM’deki “Ara Gaz” programında, her akşam eve dönüş trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde, güncel konular üzerine konuşacak, olayları kendilerine özgü tarzlarıyla yorumlayacaklar.
Beşiktaş’ın unutulmayan yıldız futbolcularından Pascal Nouma ve Türkiye’nin önemli radyocuları arasında yer alan başarılı sunucu, oyuncu Kadir Çöpdemir hafta içi her gün 18:00-20:00 arası Türkiye’nin en iyisinde!


 • commenter avatar ersin 2 sene önce

  gerçekten çok müthiç enerjik dolusunuz sizi tebrik ediyorum tek kelimeyle mükemmel.

 • commenter avatar melis cise şişman 2 sene önce

  şarkılar mükemel ve tek kelimeyle çok pop bayılıyorum müthiş metro fm seviyorum.

 • commenter avatar Mislina 2 sene önce

  ya bazi sarkilarin adini bilemiyoruz.. sayfanizda o anki calan müzigin isminide yayinlasaniz cok güzell oluur :)

 • commenter avatar AHMET 2 sene önce

  SIRADA Kİ ŞARKI ALMANYA DA OLAN AŞKIM ASLI'YA GELSİN

 • commenter avatar erdoğan 2 sene önce

  metro fm parçaları parçalamadan tüm dinleyicilere armagan ediyorum :)

 • commenter avatar harun 2 sene önce

  metro fm çalan şarkının ismi nedir bilen?

 • commenter avatar Ahmet 2 sene önce

  bodrumda yalnız takılıyorum metro fm sende olmasan ;)

 • commenter avatar Denizliden Sezai 2 sene önce

  metro fm süpersiniz..

 • commenter avatar anıl 2 sene önce

  selam metro fm ben anıl bulut adrianın şarkısını istiyorum

 • commenter avatar Zara 2 sene önce

  Radyo super bence

 • commenter avatar eser guney 2 sene önce

  on numara prograaamm:)) harikasınız..emeğinize sağlııkk!!!!siz omadan bir yaz düşünemiyoırum:))

 • commenter avatar umut 2 sene önce

  ben my life you die şarkı var onu arıyorum da şarkının adı ne?

 • commenter avatar nurettin 2 sene önce

  Berna aşkım seni çok seviyorum..Sıradaki parçayı sevgilime armağan ediyorum…

 • commenter avatar ihsan 2 sene önce

  aşkımm seni seviyorum pınarım benim

 • commenter avatar çağrı 2 sene önce

  ıhm ıhm metro fm candırrr :)

 • commenter avatar orço 2 sene önce

  yayınladığınız şarkıların adını söyler misiniz

 • commenter avatar AHMET BATUMAK 2 sene önce

  slm metro fm ben istanbuldan ahmet pitpul'dan bir şarkı istiyorum iyi yayınlar..

 • commenter avatar ahmet 2 sene önce

  ooo kop kop tuk bee süpersin metro fm teşekkürler

 • commenter avatar metehan topaloğlu 2 sene önce

  metro fm süpersiniz özellikle dikkat paskal cıkabilir teşekkürler

 • commenter avatar metehan topaloğlu 2 sene önce

  metro fm süpersin dikkat paskal cıkabilire bayılıyorum

 • commenter avatar Bircan KARAÇA 2 sene önce

  Metro Fm Dinlemek Bir Ayrıcalıktır.

 • commenter avatar sonses 2 sene önce

  ABİİİ SÜPERRR SABAHTAN AKŞAMA KADAR DİNLİYOURUM

 • commenter avatar sosesbudur 2 sene önce

  TEK KELİMEYE SÜPERR

 • commenter avatar reşat 2 sene önce

  paskal en yakışıklı futbolcu kim ali eren süper ya muhabbet.

 • commenter avatar reşat 2 sene önce

  paskal discoya götür bizi.

 • commenter avatar rıza 2 sene önce

  Mükemmmel

 • commenter avatar damla 2 sene önce

  one direction live while we' re young şarkısını istiyorum.

 • commenter avatar mahmut 2 sene önce

  favretto-people on the night çalar mısınız

 • commenter avatar kemal silivrili 2 sene önce

  tüm silivri gençlerine slm olsun

 • commenter avatar melek nur aygül 2 sene önce

  Gerçekten harikasınız. ne zaman arabaya binsek metro fm açılır :) bağımlılık yapıyorsunuz

 • commenter avatar ayşe 2 sene önce

  beni sabahları kendime getiren tek radyo metro fm……süpersiniz

 • commenter avatar sezer 2 sene önce

  Sizden jennifer lopezden papiyi çalarmısın Teşekkürler

 • commenter avatar uygar atalay 2 sene önce

  justin bieber as long as you love me çalarmısınız.

 • commenter avatar eflah alaa 2 sene önce

  arabanız varsa dinliyeceğinizz tek radyo kanalıııı..=)

 • commenter avatar ismail 2 sene önce

  şuanda çalan şarkı adı ne 11.33 saat teşşkürler şimdiden

 • commenter avatar hüseyin 2 sene önce

  serviste bunda başka radyo kanalı dinlemiyorum süper

 • commenter avatar hüseyin 2 sene önce

  justin bieber den as long as you love me yi çalarmısınız lütfen

 • commenter avatar iklimya 2 sene önce

  ay cok sekersin sen metro süper ve ötesi bayılıyorum sabah yürüyüsünde harika eserler ve tekno müzikler cok güzel oluyorr tsklrr….

 • commenter avatar özge 2 sene önce

  kötü anlarımda motive olmamı sağlayan tek kanal :)

 • commenter avatar selim 2 sene önce

  bu şarkı çok güzel acaba ismi ne :D

 • commenter avatar Alper 2 sene önce

  Çok güzel şarkılar oluyor.

 • commenter avatar emrullah 2 sene önce

  kat deluna drop it low çalarsanız seviniriz sembol spora gelsin.

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  ben beyza canımm çok sıkıldı biraz canlı müzik çalın metro fm bu yakışmıyor

 • commenter avatar uqur 2 sene önce

  metro fm internetten dinliyorum hergün kuaför salonum var. Kesinlikle salon için en mükemmel şarkılar birde bide ebru seni çok seviyorum. ich liebe dich meine schatz :)

 • commenter avatar fırat çamlı 2 sene önce

  2 adet kibrit 7 adet winston Sigara'm ve Kahve'm + METRO FM

 • commenter avatar tunahan 2 sene önce

  evde işte heryerde bir numara metro fm onu dinlerken adrenalin dorukta :D

 • commenter avatar yunus emre aydın 2 sene önce

  seni seviyorum tuğba sıradaki şakı balıma gelsinn :*

 • commenter avatar çınar polat 2 sene önce

  sevgilime sözüm var gangam style çalarmısınız bu arada bütün metro fm ekibinii sevgilim kadar cok seviyorumm seviliyosunuz :)

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  konow byby calarmısınız benim canım aşkıma gitsin şimdiden teşşekkürler

 • commenter avatar mehmet 2 sene önce

  ece aşığım sana! shakira gibisin be sevdiceğim :D

 • commenter avatar eLa 2 sene önce

  slm alex 2012 çalarmısınız bu arada yanınız süper ve yeni dinleyicinizim

 • commenter avatar steve 2 sene önce

  Sıradaki şarkı Gazi Üniversitesi Hastanesi 9. kat kadın dogum çalısanlarına gelsin.

 • commenter avatar akıncan 2 sene önce

  çok güzel şarkılar var!!!!!! tam benlik süper :)

 • commenter avatar iklimya 2 sene önce

  selam metro fm admin yada dj yayın süper (say gannistar) yazilimi sanirim farkli ama ben bu eserin ismini kendini bulmakta zorlaniyorum. eger siz buradan isim tam olarak yazarsanız cok iyi olur hit yani bu eser siz sürekli caliyorsunuz da fakat ben bulamiyorum:((( tsklr metrocugum seni cok seviyorum.

 • commenter avatar iklimya 2 sene önce

  suan dinlemkteyim sizi hey metro fm yayincilari harikasınız… lütfen tekno agırlıklı vee su ismini bitürlü de kendini bulamadigim eseri alın sıraya lütfn sanırım isim söyledi (say gannistar)

 • commenter avatar Sezen 2 sene önce

  iklimya o müziğin adı (Gangnam Style) :)

 • commenter avatar blellelvcms 2 sene önce

  halil sezai-sonbahar çalın

 • commenter avatar Burak 2 sene önce

  Abartısız en iyi Fm Metro FM !!!

 • commenter avatar candeniz 2 sene önce

  bu şarkılar bi harika dostum

 • commenter avatar osman 2 sene önce

  bi şey sorcam okunuşu mulacagır olan müsiğin yazılışı nasıl

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  justin bieber boyfired calarmısınız şindiden teşekkürler ve iyi yayınlar

 • commenter avatar Mustafa 2 sene önce

  tamam metro fm güzelde hergün aynı şarkılar olur mu ya hangi parçadan sonra hangisi geliyor onu bile biliyorum değiştirin artık ÇOK SIKIYOR..

 • commenter avatar can 2 sene önce

  bi parça var bulamadım haller haller in haller die geçiodu bi bayan söylüor bilen varmi acaba ?

 • commenter avatar mesut özer 2 sene önce

  süper müzikler ve kaliteli yayın, alarmlı radyomda sabahları metro fm le uyanıyorum güne enerjik başlıyorum. teşekkürler…

 • commenter avatar tuncay 2 sene önce

  metroo şarkıların hepsini ezberledik reklamlarıyla birlikte yok mu farklı bişeyler.

 • commenter avatar nurvedatt 2 sene önce

  yaa neden sürekli aynı sarkıalr sil baştan çalıyoo sürekli aynı şarkı akşama kadar aynı şarkıyı 15 defa dinliyorum

 • commenter avatar Eylül 2 sene önce

  Merhaba..

  8 yaşında bir kızım var. Ne zaman arabaya binse hemen Metro Fm açılır ve araba da fazla konuşulmaz..

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  kowon byby çalarmısınız şimdiden teşekkürler iyi yayınlar ya hep aynı şarkı ve aynı reklamlar bıktım ya:)

 • commenter avatar selin kaplan 2 sene önce

  harikasınız Paskala ve Kadire burdan selam söylüyorum METRO FM HARİKA bir radyo ama hep aynı şarkıları çalıyorsunuz ve daha çok OPAGAGIM STİLE çalın SİZİ ÇOK SEVİYORUM

 • commenter avatar xyz 2 sene önce

  Süpersiniz, hic reklam yok hep muzik var.. hep ayni muzik calmamaya bakin dahada süper olursunuz! seviyorum bu kanali

 • commenter avatar Aslı Güven 2 sene önce

  metro fm süpersin şarkılar mükemmel Psy – Gangnam Style çalar mısınız şimdiden teşekkürler .

 • commenter avatar nehir 2 sene önce

  Süpersiniz ve bence sadece beğenilen, sevilen ve dinlenen müzikleri çaldığınız için bukadar fazla seveniniz var. Her şarkıyı çalmıyorsunuz ve buda sizi daha iyi yapıyor :) hep aynı müzikleri çalmayın diyorlar arkadaşlar ama ben katılıyorum. Böyle devam edin kesinliklee ;)

 • commenter avatar Görkem 2 sene önce

  şarkılarınız çok güzel,teşekür ederim ama başka şarkıda yayınlatın… (:

 • commenter avatar fatmaa 2 sene önce

  Harikasiniz siradaki butun parcalar edirnedeki meLegime geLsin seni seviyorum yavrucum :* :*

 • commenter avatar mehmet bozdemir 2 sene önce

  cok güzel ya 2 senedir dinliyorum

 • commenter avatar bla bla 2 sene önce

  ya bazi sarkilarin adini bilemiyoruz.. sayfanizda o anki calan müzigin isminide yayinlasaniz cok güzell oluur

 • commenter avatar kazım mert 2 sene önce

  pascal numa ve kadir çöpdemir çok iyi yayın yapıyorlar hafta sonları malesef yayın olmıyor lütfen 1 günde olsa yayın yapsınlar :D

 • commenter avatar gebzeli 2 sene önce

  s.a dev enrigue den calarsanız sevınırım iyi yayınlar

 • commenter avatar Can 2 sene önce

  Metro Fm Bagimlilik Yapar

 • commenter avatar immortal 2 sene önce

  kafamiz iyi modumuz güzel

 • commenter avatar babayaro 2 sene önce

  bazı şarkıların isimlerini bilmiyoruz o anda çalan şarkının ismini yazsanız çok güzel olur, iyi yayınlar :)

 • commenter avatar bünyamin 2 sene önce

  bende çalan şarkıların ismini ve söyleyen kişinin belirtilmesi konusunda diğer arkadaşlarla aynı fikirdeyim bunu yapabilirseniz çok memnun oluruz iyi yayınlar:))

 • commenter avatar Görkem 2 sene önce

  Arkadaşlar müziklerin adını nerden öğrenebilirim ?

 • commenter avatar Emre 2 sene önce

  Hergün Saat 10'da Açıyorum Metro Fm Bida Facede Herkese Link Atıyorum aLın Dinleyin D: Herkesi Metro Fm'ci Yapdım D: ı Love you Metro Fm [Seviyorum Kadir Çöpdemir]

 • commenter avatar TEOMAN 2 sene önce

  Slm Metro Fm şarkılar çok hoş cosmamak elde değil ama herkesin dediği gibi çalan parçaların isimleri ile yayınlarsanız biz dinleyiciler açısından çok daha iyi olur.

  DİĞER YABANCI RADYOLARI GEÇTİNİZ KALİTELİ YAYIN KALİTELİ PARÇA METRONUN FARKI BU OLSA GEREK BİZ MALATYA OLARAK METROCUYUZ. PASKAL VE KADİR ÇÖPDEMİR'E KATKILARINDAN DOLAYI TŞK. :)

 • commenter avatar Selin 2 sene önce

  eşimden boşanmak üzereyim. bu yuzden kafamı dagıtmak ıstedım bu kanalı açtım ve tamamen etkıli oldugunu anladım.. herkese iyi günler..

 • commenter avatar davut 2 sene önce

  metro fm yine ben hep hit parçalar çalıyorsunuz ve hep hit kalın derim iyi yayınlarr metro fm.

 • commenter avatar hasan kahraman istan 2 sene önce

  süper her gece dinliyorum yatarken mutlaka dinlerim

 • commenter avatar Selenay 2 sene önce

  justin bieber – boyfriend i çalarsanız sevinirim.. Teşekkürler..

 • commenter avatar Yunus 2 sene önce

  Kat Deluna LaLaLa Wanne See You Dance Calarmısın Bide Taio Cruz HangOver

 • commenter avatar adriana 2 sene önce

  okulda bilgisayarın başında evde hep dinliyorum mükemmel her zaman hit çalıyorsunuz evet bazen aynı şarkıyı sürekli çalıyorsunuz ama yine de böyle devam edin belli zaten iyi olduğunuzu tıklanmalara bakan herkes anlar iyi yayınlar

 • commenter avatar adriana 2 sene önce

  çalan şarkılar işte budur artık mükemmmel

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  gangnam style çalarmısınız şimdiden iyi yayınlar

 • commenter avatar emir can 2 sene önce

  babamın arabasında italyanca bi şarkı dinledim metro fm de onu ariyorum

 • commenter avatar ismail 2 sene önce

  mettrooo fm başka müzik kanalı dinlemem harikasın metro fm iyi yayınlar dilerim

 • commenter avatar Can 2 sene önce

  aynen arkadaşların dedigi gibi çalan sarkıların isimlerini de söyle ye bilirmisiniz

 • commenter avatar admin 2 sene önce

  Player'in altında gösteriliyor:)

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  selam ben beyza

  bu kadar yürekten çağırma beni!
  bir gece ansızım gele bilirim
  beni bekliyorsan,uyumamışsan,
  sevinçten kapında ölebilirim

 • commenter avatar cihan 2 sene önce

  ya şu bi şarkı varya ı lo misinyou leyreee diyoya sonra felan ayayayayaya diyoya o şarkının adı ne ya allahınızı sviyosanız söleyin

 • commenter avatar mevlutaltınsoy 2 sene önce

  Inusa dawuda-dıgı dıgı. lütfen.aksaraya,aileme,dinleyenlere…

 • commenter avatar cihan 2 sene önce

  Metro fm teşekkürler şarkı isimleri koydugunuz için sizden çok memnunum çok teşekkürler :)

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  ıy bu şarkı ne yaa:( hahahahaha bayılacam şimdi hatta bayıldım bile biraz daha canlı paskal nouma ve kadir çöpdemir yürüyun sizi kim tutar

 • commenter avatar eylül 2 sene önce

  12.12.2012 tarihinde

  one direction ve turn up the love çoğunlukla çalarsanız sevinirim teşekkürler

 • commenter avatar aLim 2 sene önce

  Metro fm ailesine tşkL.. Alex FERRARİ'den Bara Bara Bere Bere yayınLarsanıs Sevinirim…

 • commenter avatar aLim 2 sene önce

  Metro fm süpersin… (:

 • commenter avatar selin kaplan 2 sene önce

  Meraba ben Selin sizi çok seviyorum bütün aile yolculukta bile sizi dinliyoruz ve ara gaza burdan çok selamlar Paskal jö tem

 • commenter avatar Oguzhan Büt&uum 2 sene önce

  The Wanted' ten i found you Çalarsanız Sevinirim :) iyi yayınlar Metro Fm ♥ ♥

 • commenter avatar Mehmet Can Kanmaz 2 sene önce

  Çok güzel bir radyo Metro FM Facebook'ta sayfam var

 • commenter avatar yunus 2 sene önce

  R.I.O. feat. Nicco – Party Shaker açarmısın tşk

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  ganganm yada justin şarkılarından birini çalarmısınız ve yılbaşınız iyi gecer inşalh paskal seni çok seviyorum (:

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  metro fm slm pitbul hotel rica ediyorum nolur

 • commenter avatar efe 2 sene önce

  ben bu siteyi seviyorum

 • commenter avatar Hasan 2 sene önce

  İyi yayınlar. pitbul back in time istiyorum. İyi yayınlar.

 • commenter avatar Oğuz 2 sene önce

  çooook güzellllll

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  bir göz bir göze
  neler anlatır bilemem ama
  bir söz bir gözü
  YILLARCA AĞLATABİLİR

 • commenter avatar Burak 2 sene önce

  İnanılmazsınız. ;) Türkiyenin en iyi yabancı müzik radyosu.Tam gaz devam…

 • commenter avatar Mehmet Can Kanmaz 2 sene önce

  SÜPER BİR RADYO

 • commenter avatar deniz ali 2 sene önce

  Yha türkiyenin en iyi radyosu bnce… Hele şu aragaz kopuyorum valla :D

 • commenter avatar esra yeniöm&uum 2 sene önce

  bertan horasandan feel the energy HAfize Ballıpınar Soyluk için istiyorum yarın çalışacak olmamızın şerefine :D

 • commenter avatar cavo 2 sene önce

  öğlen dinlediğim bi şarkı var bulamıyorum

 • commenter avatar FURKAN 2 sene önce

  merhaba ben furkan iyi mesailer flo rida whistle istiyorum . Bu arada iyi yayınlar

 • commenter avatar buğra 2 sene önce

  tenotlov çalsın

 • commenter avatar mehmet 2 sene önce

  merhaba türkiyenin en iyi radyosu ben mehmet ganggamstyle oynatırmısınız

 • commenter avatar bora 2 sene önce

  hips dont lie bamboo shakira busarkıyı calarmısınız…:) iyi yayınlar..

 • commenter avatar Merve Satıl 2 sene önce

  Yabancı müzik gibiyim artık . Dinleyenim çok, anlayanım az .

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  iyi yayınlar rıhanna don,t stop te musıc

 • commenter avatar ece 2 sene önce

  slm metro fm rıhanna dıamonds u özlem hoca için yayınlarmısınız

 • commenter avatar semih 2 sene önce

  sizin sayenizde kopuyoruz :D iyi yayınlar

 • commenter avatar ece 2 sene önce

  ben özlem hocayı çok seviyorum:<3

 • commenter avatar ece 2 sene önce

  benim en sevdiğim hoca (özlem) tüm rihanna şarkıları ona gelsin

 • commenter avatar selena gomez 2 sene önce

  metro fm sen dünyadaki en ama en iyisisin bide gamgam style ı koysa n güzel olacak ve metro fm 2003'ün kutlu olsun

 • commenter avatar sude 2 sene önce

  benden serhat'a justin bieber'den love me gelsin!!!

 • commenter avatar buse 2 sene önce

  size bayılıyorum çok enerjiksiniz birde rica etsem gustavo limadan gatinha assahanda şarkısını çalarmışınız?

 • commenter avatar erhan hero 2 sene önce

  süpersin metro fm on numara kopuyoruz oldugumuz yerden…

 • commenter avatar dertuf 2 sene önce

  (L)justin bieber(L)

 • commenter avatar ekrem 2 sene önce

  gayet guzel

 • commenter avatar beyza 2 sene önce

  ocakgın 14 benim dogum günümdü metro efmle duyururmusunuz şimdiden iyi yayınlar

 • commenter avatar Kübra 2 sene önce

  One Direction Kiss You çalarmısınızz ♥ Zayn MALİK Seni Çok Seviyorumm ♥

 • commenter avatar ebru 2 sene önce

  one direction kis you :) <3 çalarmsınız.

 • commenter avatar su 2 sene önce

  one direction kis you çalar mısınız.?

 • commenter avatar dilanur 2 sene önce

  Rihannanın şarkısını çalar mısınız.? LÜTFEN. :D

 • commenter avatar asya 2 sene önce

  one direction dan live while we re young çalar mısınız?

 • commenter avatar asya 2 sene önce

  one direction dan parça çalar mısınız?

 • commenter avatar asya 2 sene önce

  merhaba ben Asya.One direction dan bir parça çalar mısınız?

  bu arada mükemmelsiniz.

 • commenter avatar ali 2 sene önce

  benim için demi lovato çalarmısınız

 • commenter avatar büşra 2 sene önce

  dün saat 7. 54 te yayınlanan şarkının adı neydi bilen varmı yardımcı olurmusunuz :D

 • commenter avatar elif 2 sene önce

  selena gomez den bi parça çalar mısınız

 • commenter avatar ugur 2 sene önce

  selam arkadaslar yaa ben metro fm bı sarkı dınlemıstım ama sarkıyı bulamıyorum aklımda kalna tek kelımeler go o oo go oo

 • commenter avatar ece 2 sene önce

  far east movement-turn up the love özlem hoca için gelsin!
  seni seviyorum özlem hocam

 • commenter avatar Onurkaya atas 2 sene önce

  Sıradaki şarkı çok sevdiğim melike'me gelsin

 • commenter avatar kerem4142 2 sene önce

  selam kankiler benden herkese "william-scream and shout"…

 • commenter avatar nazlı 2 sene önce

  sıradaki şarkı biricik aşmıma gelsin :)

 • commenter avatar Burak 2 sene önce

  Rihannadan bir şarkı :)

 • commenter avatar adriana 2 sene önce

  süper bir radyo yaaa william scream and shout çalar mısınız

 • commenter avatar eyyüp yavuz 2 sene önce

  just lisen

 • commenter avatar ezgi 2 sene önce

  az önce metro fm de çalan şarıkı kimindi ya

  bayan söylüyordu

 • commenter avatar Veysel 2 sene önce

  Sadece METROFM! :)

 • commenter avatar ali 2 sene önce

  ara gazı yokmu bu akşam?

 • commenter avatar salih 2 sene önce

  bugun sabah ofise girsem metro fm acik, ya dedim kim acik birakmis dedim. Sonra anladimki dun acik birakmisim. hehehe

 • commenter avatar mehmet 27 2 sene önce

  bu çalan şarkını adı ne

 • commenter avatar mutlu 2 sene önce

  canım kardesim tolgaya güzel bir sarkı çalarsanız sevinirim

 • commenter avatar merve 2 sene önce

  arkadaşlar demin bi şarkı çalmıştı sonlara doru rap olan o şarkının adını bilen varmı slow

 • commenter avatar Emre 2 sene önce

  Lmfao Life May Lay Böyle bişey

 • commenter avatar Emre 2 sene önce

  Süper ßir Sayfa :D

 • commenter avatar elif 2 sene önce

  sıradaki şarkı TAVASA gelsin

 • commenter avatar ENVER 2 sene önce

  METRO FM CANDIR GERİSİ HEYCANDIR
  E.KOCABEY

 • commenter avatar ZEYNEP 2 sene önce

  SIRADAKİ ŞARKI ZEYNEPTEN YAKUP'A GELSİN :)

 • commenter avatar mehmet 2 sene önce

  innadan indıa calrmısınız

 • commenter avatar G.A. 2 sene önce

  BRITNEY SPEARS !!!!!!!!!!!!!!!!

 • commenter avatar şükrü 2 sene önce

  insanın aynı sesi seven insanlarla paylaşması ne güzel

 • commenter avatar baran 2 sene önce

  davit guetta she wolf lütfenn

 • commenter avatar TAHİR KARATŞ 2 sene önce

  İYİ GÜNLER METRO FM

 • commenter avatar sinem 2 sene önce

  day duke day diye bi şarkı var tam adını bilen var mı

 • commenter avatar bera 2 sene önce

  ( Metro fm) bence siz radyonun kralını yaptınız

 • commenter avatar Sergen 2 sene önce

  Çok ii ln .)

 • commenter avatar Sergen 2 sene önce

  Harbiden Tek Kelimeylen BAŞARILI.

 • commenter avatar anıll 1 sene önce

  beyler bugun saat 11.00 calan muzıkın adını bılen

 • commenter avatar sabri demir 1 sene önce

  ben amerikadan sabri demir siz dünyanın en iyisisiniz sizi çok seviyoruz