Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Pop kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Metropol FM Dinliyorsunuz.

Metropol FM bugün 0 kez dinlendi toplamda 9.004 kez dinlendi.

Metropol Fm

Almanya’da Türk toplumunun en çok dinlediği bir radyo olarak hizmet vermeye devam eden Metropol FM ile ayrıca Almanya’da yaşayan Türklere de ulaşma imkânınız bulunmaktadır. Kendini daima geliştirerek yayınlarını sürdüren radyo, müzik yayını dışında sunmuş olduğu güncel trafik durumu, hava durumu, uluslararası haberler ile takipçilerinden sunmuş olduğu yayınlar ile olumlu dönüşler almaktadır. Metropol FM ile müzikte sınırlama yaşamadan tüm kategorilerdeki müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. Dilerseniz canliradyofmdinle.com adresi üzerinden dinleme imkânına sahip olurken, ayrıca site üzerinden haberleri takip ederek gündem hakkında da bilgilere ulaşarak takip edebilme şansınız bulunmaktadır.
 
Metropol fm 1999 yılından bu yana sunmuş olduğu yayın akışı ile beğeni toplamaya devam etmektedir. Almanya’da ki Türkler için yayın akışlarının yapılması ve Türkiye’den Almanya’da ki vatandaşlarımıza ulaşabilme imkânını sağlamasından kaynaklı her gün dinleyici potansiyeli artan bir radyo olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
 

Metropol FM

İletişim Bilgileri
Almanya’da yaşayan Türkler için tasarlanarak yayını yapılmakta olan Metropol FM, 1999 yılından bu yana hizmet sunarak takipçilerine hizmet vermektedir. Almanya’nın bazı kentlerinde 24 saat kesintisiz yayın yapılarak, beğeni toplamaya devam etmektedir.
Telefon: +49 -0 30.217.970
Faks: +49 30217970 -20
E-posta: bilgi (at) metropolfm.de
 

Metropol FM

Hakkında Bilgiler
BÜYÜKŞEHİR FM GmbH & Co KG
Almanya’da Almanca ve Türkçe radyo istasyonu
Markgrafenstraße 11.
10969 Berlin
Sorumlu ortak: Metropol FM Geschäftsführungs Müdürü: Ergün Tamer Yikici, Holger Willoh
Amtsgericht Charlottenburg Berlin: Mahkeme Kayıt
Kayıt numarası: HRB 69. 636 Yatak
Bu web sitesinin § 6 göre Sorumlu: Ergün Tamer
 

Metropol FM

Frekans Bilgileri

Bilinen herhangi bir frekansı bulunmayan Metropol FM radyo alıcıları üzerinden dinlenilmemektedir. Canlı radyo Metropol fm dinlemek için sitemiz üzerinden 24 saat online dinleyebilirsiniz.


  • commenter avatar MEHMET ÖZG&Uuml 2 sene önce

    Yalnızlar radyo dınler demişti bir programda bir sunucu ne kadarda haklıymış.. masumiyet hep şarkılarda kalmış artık sevgilim olsun istemiyorum çünkü onunla yaşayacağım onlarca saat bir şarkıya değmeyecek biliyorum bir şarkı kadar anlamlı olmayacak,