Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Pop kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Number One Türk Dinliyorsunuz.

Number One Türk bugün 0 kez dinlendi toplamda 12.107 kez dinlendi.

Number One Türk dinleNumber One Türk Türkçe pop alanında yayın yapan radyodur. Aynı gruba bağlı olan ve yabancı müzik yayınları yapan Number One FM radyosunda yakaladığı başarıyı, Number One Türk ile Türkçe müzik alanında devam ettirmek isteyen radyo, ilk olarak Klas FM olarak yayına başlamıştır ve bu isimle uzun bir radyo yayın dönemi geçirdikten sonra ismini Radyo Klas olarak değiştirmiştir. Radyo Klas adıyla Türkçe slow müzik ve pop müzik şarkıları dinleyicilerine ulaştıran radyo 2012 ocak ayında tekrar isim değiştirerek Klas Pop adını aldı. Bu isim değişiklikleriyle beraber yayınlarına ve ekibine yenilikler katan radyo Daha çok Müzik, Daha az konuşma sloganıyla 25 Haziran 2012 tarihinde tekrar isim değiştirerek bugunkü Number One Türk FM ismini almıştır.

 

Number One Türk

Hakkında

Türkiye’de en çok dinlenen ve sevilen radyolardan olan Number One Türk FM rakiplerine rağmen bu alanda oldukça başarılı olduğunuda dinleyici sayısıyla ve yayın kalitesiyle göstermektedir. Porgramcılarının oldukça iddalı olduğu görünen radyo Türkçe pop ve slow müzik alanındada çok sayıda adından söz ettirecek gibi. Number One Türk dinle radyosunu 24 saat kesintisiz internet üzerinden bu sayfadan dinleyebilirsiniz ve sevdiğiniz şarkıları değer verdiğiniz kişilerle paylalabilirsiniz. Sayfazmıda bulunan Google+ , Facebook ve Twitter paylaşım linklerine tıklayıp sosyal medyada takipçilerinizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilir onlarında en iyi pop ve slow şarkıları dinlemesine yardımcı olabilirsiniz.

 

Number One Türk

FM Radyo İletişim Bilgileri
Number One Türk FM / Tv’ ye ulaşmak için editor@numberone.com.tr adresinden bize e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.
Yayınlarımız ile ilgili yaşadığınız sorunlar için yayin@numberone.com.tr e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Number One Türk

FM Radyo Frekansları

İstanbul – 98.6
Ankara – 97.4
İzmir – 95.9
Adana – 107.7
Antalya – 96.3
Bodrum – 98.9
Bursa – 98.6
Eskişehir – 92.3
Göcek – 98.7
Kayseri – 89.7
Kocaeli – 98.6
Çeşme – 96.6
Kuşadası – 93.9
Marmaris – 98.7
Sakarya (Adapazarı) – 98.6
D-Smart
Kanal 515
Turksat 3 A
F: 11096 S.R 30000 POL:Dikey (vertical) Fec 5/6
 

Bu frekanslarla Türkiye’nin her yerinden Number One Türk FM dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden 24 saat dinlemek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Ayrıca yayınla ve şarkılarla ilgili yorumlarınızı Mesaj Yaz bölümünden iletebilirsiniz. Eğer Türkçe pop müzik çeşitli müzikleri dinlemek için bu alanda en iyilerden olan Alem fm radyosunu öneririz. Canliradyodinle.omm.tr keyifli dinlemeler.


Hemen mesaj gönderin !