Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Yabancı kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

NumberOne Fm Dinliyorsunuz.

NumberOne Fm bugün 1 kez dinlendi toplamda 33.606 kez dinlendi.

Number one fm

Number1 FM

Number One Tv (NR1), Fashion One Tv ve Radyo Klas ında sahibi olan 1 Numara Medya Grubuna ait olan ve Yabancı Hit Müzik yayını yapan Number One Fm, kurulduğu 1992 yılından beri sınıfının en çok dinlenen radyo kanalı olmayı başarmıştır.

Number1 FM Uydu Frekansları:
Number One FM D-Smart
Kanal 511
Number One TV D- Smart
Kanal 64
Number One TV Türksat 3A
F: 11096 S.R 30000 POL:Dikey (vertical) Fec 5/6

NUMBER ONE FM DJ

İzel Card Finans Morning Show
Hafta içi her sabah 07:00-10:00 arası İzel yeni güne dinamik bir başlangıç yapmanız için sadece Number One FM’de!Sıkıldınız değil mi hep aynı esprileri yapan klasik radyoculuk anlayışından?İzel’in Sabah Show’unda herşey yepyeni!İzel: azimli, eğlenceli, komik, sıradışı, sempatik, biraz da özgüven fazlası var….Programın içeriğini merak ediyorsanız;Dünyanın her yanından çok ilginç komik olaylar,Perran Biraz ile Rüya TabirleriMuhittin Kumpas ile Beyaz YalanlarCanlı telefon bağlantıları,Bilgi ve dikkat ölçen yarışmalar,Sürpriz hediyeler,Ve tabi ki süper şarkılar…İzel, haftaiçi her sabah 7-10 arasında güne enerjik ve dinamik başlamanız için Number 1 FM’de.Deneyin, beğenmezseniz iade edebilirsiniz!

Yücel Bulut
COFFEE ONE Hafta içi her gün 10:00 – 13:00 arası. Yücel Bulut en iyi müzikle Number One Fmde.

Halil Sürücü
Office Time Hafta içi her gün 13:00-16:00 arası Halil Sürücü en iyi müzikle Number1FM’de.

Emin Yıldırım
NUMBER1 NIGHT LIFE Haftaiçi Hergün 20:00 – 23:00 arası Emin en iyi müzikle Number One Fmde güne noktayı koyuyor. Nedir müzik? Kimine göre perilerin dili.Kimine göre hayata bağlanan sığınak.Kimine göre maziye bir yolculuk.Kimine göre geleceğe en mutlu bakış.Yokluğunda yeri dolduralamayacak şeylerden birisi.Hayal kurmak için ihtiyaç duyulan bir katalizör.Dinlerken açıklayamadığımız taraflarımızı gerçeklediğimiz, yalnızca kendimize ait bir şey yaratabilme fırsatını bize sunan hep etrafımızda olan yakın bir arkadaş. Küçüklüğümden beri benimle olan bu arkadaşımı artık Türkiye’nin bir numarası Number One FM sayesinde profesyonelce daha çok araştırarak,bularak,dinleyerek,hissederek sizlere ulaştırmanın heyecanını yaşamaktan ayrı bir mutluluk duyuyorum her gün. Bir sözü vardır Maya Angelou’nun ; “ İnsanlar söylediklerinizi yada yaptıklarınızı unutur,ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz.” En kaliteli ve güzel müzikle , beraber hissederek ,beraber eğlenmek için siz değerli dinleyicilerimiz ile buluşmayı ümit ediyorum.Görüşmek üzere.
Hafta içi hergün 20:00 – 23:00 arası ve
Cumartesi , Pazar 18:00 – 23:00 arası Emin mikrofon başında.

NUMBER1 FM Programlar

Number1 FM Haber /Hafta içi her gün 07:00′den akşam 20:00′ye kadar her saat başı günün en önemli haber başlıkları Bircan Ünal’ın sunumuyla Numberone Fm’de

Card Finans Morning Show
Haftaiçi her sabah 7:00-10:00 arası Card Finans Morning Show ile güne bomba gibi başlayın!
Organizasyon davetiyeleri, Offshore biletleri, Paraşütle atlama imkanı, Number 1 FM Complation CD’leri ve sürpriz onlarca hediye kazanın!
Ayrıca İzel’in dünyanın dört bir yanından haberlerini, yarışmalarını, canlı telefon bağlantılarını, “beyaz yalanlar” bölümünü, “komik kanunlar”ını ve Perrran Biraz’ın katılımıyla “Rüya Tabirleri”ni dinleyerek güne enerjik bir başlangıç yapın!

Play Guinness Quiz
Hafta içi hergün saat 10:00 da Play Facebook sayfasında sorulacak soruya doğru cevabı ver, Number1 FM’de canlı yayına bağlan, istediğin şarkıyı çaldır üstelik Play’den Sürpriz hediyeler kazan!!
number1 FM-Yapı Kredi Play Card işbirliğiyle ödüllü soruya süpriz hediyeler.

Coffee One
Hafta içi hergün öğle üzeri trafikteki son dakika olayları, öğlen tatilinde dışarıya çıkacak ofis çalışanları için anlık hava sıcaklığı bilgileri ile dünyadaki en güncel müzik haberleri, aktüalite ve sinema haberlerinin paylaşıldığı program hafta içi her gün saat : 14:00 – 17:00 arasında Number1 Fm’de… Sakın kaçırma!

Office Time
Hafta içi hergün öğle yemeği sonrasında Halil Sürücü 11′den 14′e Ofiste seninle Müzik, haberler, trendler ve kazanma heyecanı.

Hit Box
İşten eve dönüş yolculuğunda trafikte dinliyebileceğiniz en iyi müziklerle hafta içi hergün 17:00 – 18:00 saatleri arasında Türkiye’nin bir numarası Number1 FM de.

Happy Hours
Ptesi – Salı – Çarşamba 20:00 – 22:00 , Perşembe 21:00 – 22:00 arasında geride kalan günün müzik ve magazin haberleri, sinema dünyasından bilgiler ve en yeni şarkıların tanıtımı Emin Yıldırım’la Happy Hours’ta.

Number1 Top 40 Countdown
Tüm Dünya’nın severek dinlediği ve ülkemizde de çok sevilen ve dinlenen 40 şarkının geriye sayımı her cumartesi 12:00 – 14:00 arasında Number1 Fm’de.

Saturday Morning
Tüm haftanın en komik ve eğlenceli haberlerini İzel’in komik anlatımıyla,her cumartesi saat: 08:00 – 11:00 arasında Nr1 Fm’de dinleyebilirsiniz.

Mixshake

Coke ‘N Music
Hafta sonu enerjisini en yoğun hissettiğiniz dakikalarda temponuzu ve keyfinizi daha yukarılara çıkaracak olan harika bir program. Geçmişten günümüze en başarılı dans şarkıları , hafta sonuna dair organizasyon, parti ve eğlence bilgileri ‘Coke ‘N Music’ de. Kaçırmayın.

Sixt Rent A Car ile Yol Durumu
İstanbul yaşamının en büyük sorunu olan trafik ile alakalı son dakika bilgileri, trafiğin yoğun olduğu ve yoğun olmadığı yerler, köprülerde son durum ve rahat bir seyir için tavsiyeler bu programda.Sixt Rent A Car Yol Durumu’ nu dinlemeden trafiğe çıkmayın, çıktıysanız kulağınız Number1 Fm de olsun.

Castrol Motorsports
Türkiye radyolarının rakipsiz motorsportları programı ‘CASTROL MOTORSPORTS’ da mekanik sporlarla alakalı son gelişmeler ve motorsporları dünyasından ünlü konuklar sizleri bekliyor. Otomobil sporu tutkunları için vazgeçilmez bir program.


 • commenter avatar Denis 2 sene önce

  bu calan sharkini adi ne ??

 • commenter avatar Selin 2 sene önce

  Merhabaa Rihanna Where Have You Been çalarmısınız ? :D

 • commenter avatar sahin 2 sene önce

  cok güzel bi uygulama olmus her radyo var.very very nice … numberone fm

 • commenter avatar Hazal Gürsoy 2 sene önce

  Annem Riihanna Where Have You Been Şarkısını Çok Seviyor Onun için Çalarmısınız

 • commenter avatar yıldız 2 sene önce

  Teşekkürler Numberone fm one direction'un what makes you beatiful adlı şarkısını çalarmısınız?

 • commenter avatar Ömer 2 sene önce

  numberone fm çok güzel metro fmden daha güzel müthişsiniz ınna-caliente çalarmısınız?yada naked enrique igleisas

 • commenter avatar yesım 2 sene önce

  number one de çalan arapça şarkının adı ne

 • commenter avatar yağmur 2 sene önce

  ben şarkıyı neden duyamıyorum açamadımı acaba cevap verirmisiniz ltfn ?