Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Yerel kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Radyo 09 Dinliyorsunuz.

Radyo 09 bugün 0 kez dinlendi toplamda 1.308 kez dinlendi.

Radyo 09 Dinle

Aydın ilinin sevilen radyolarından biri olan RADYO 09, sunmuş olduğu yayınları ile beğeni toplayan radyo online olarak internet üzerinden dinlenebilmesi de ayrı bir avantaj. Yayınlarında türkü ve halk müziği ağırlıklı olarak takipçileri ile buluşan radyo sunmuş olduğu başarılı yayınlar ile beğeni toplamaya devam etmektedir.
 
“Egenin sesi Zeybeklerin adresi” sloganı ile Aydın ilinde birçok kişi tarafından sevilerek dinlenilen Radyo 09, çalmış olduğu parçalar ile yöresel olarak dinleyicilerine güzel dakikalar yaşatmaktadır. Radyo 09 nemli parçaların içerisinde mutlaka halk türkülerimiz bulunmaktadır, bunları bizler ile paylaşarak memleket üzerine yazılmış olan türkülerimizi bizlere sunmaktadır. En iyi şekilde hizmetlerini sürdürmeye devam eden radyo yayın akışındaki başarılarını her gün daha çok katlamak için çalışmalarına her gün devam etmektedir.
 

Radyo 09

Hakkında Bilgiler

Sitesi üzerinden dinleyebileceğiniz RADYO 09, online olarak hizmet vermesi dolayısıyla istediğiniz her yerde dilediğiniz zaman dinleme imkanınız bulunmaktadır. Radyo takipçilerinden sunmuş olduğu başarılı yayınlar ile sürekli olumlu dönüşler alarak, kendini geliştirmeye çalışmaktadır. Konuk sanatçıları ile sevenleri ile buluşmaya devam eden başarılı bir radyo olarak yayınlarına devam etmektedir.
 

Radyo 09

İletişim Bilgileri
E-Posta : radyo09@hotmail.de – efedede09@gmail.com – 09radyo09@gmail.com – radyo09@radyo09.com
Beyköy – Köşk Aydın / Türkiye
 

Radyo 09

Frekans Bilgileri
Radyonuzdan veya Uydu aracılığı ile Televizyonunuzdan dinleyebileceğiniz bilinen herhangi bir frekansı bulunmamaktadır. canliradyofmdinle.com sitemiz üzerinden 24 saat canlı Radyo 09 dinleyebilirsiniz.


Hemen mesaj gönderin !