Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Haber kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Radyo 1 Dinliyorsunuz.

Radyo 1 bugün 0 kez dinlendi toplamda 29.655 kez dinlendi.

Get Microsoft Silverlight

TRT Radyo 1

Radyo 1

TRT Radyo 1 Hani hep yakınırız ya; bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ülkemize geç girmesinden… Radyoculuk açısından durum tam tersidir oysa. 6 Mayıs 1927 de, dünyayla neredeyse aynı anda başlar Türk toplumunun radyo serüveni. 1 Mayıs 1964 de TRT’nin kurulmasıyla da yepyeni bir ivme kazanır.

Bugün TRT Radyoları; kamu yayıncılığı sorumluluğu, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı, doğru ve güzel Türkçesi, haber, bilgi, eğitim, kültür, müzik, eğlence içeriğiyle; ülkenin her köşesine, toplumun her kesimine seslenmektedir.

TRT Türkiye Radyoları; Radyo-1, Radyo-2 (TRT FM), Radyo-3, Radyo-4, 5 Bölge Radyosu (Antalya, Çukurova, GAP-Diyarbakır, Erzurum, Trabzon), Türk Sanat Müziği sevenler için TRT Nağme, Türkü dostlarına yönelik TRT Türkü, TRT Radyo Haber Kanalı ve uluslararası radyo kanalları Türkiyenin Sesi Radyosu(32 dil) ve Avrupa FM ile radyo yayıncılığı alanında ülkemizde ve dünyada etkin bir güç konumundadır.

Radyo 1, Eğitim, kültür, haber kanalı… Bilgiye, öğrenmeye ihtiyaç duyan herkes için… 24 saat kesintisiz yayın… Yüzlerce stereo vericisiyle Türkiyenin her yerinde, uydudan ve internet üzerinden bütün dünyada. Bilim, Sanat, Edebiyat, Tiyatro, Spor, Çevre, Ekonomi, Magazin… Hayata dair her şey… Doğru, Tarafsız, Hızlı habercilik.
TRT Radyo 1
1927’den günümüze. Radyonuzun olduğu her yerde…


  • commenter avatar Avni 2 sene önce

    Yozgat'tan Avni Emek veren herkese tşk ederiz..!

  • commenter avatar Avni 2 sene önce

    Haydi Fenerbahçem yeneceğiz Sivassporu..!!

  • commenter avatar resul 2 sene önce

    aç lütfen