Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Dini kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Radyo 7 Dinliyorsunuz.

Radyo 7 bugün 1 kez dinlendi toplamda 11.502 kez dinlendi.

Radyo 7

Radyo 7

Toplumsal sorumluluk taşıyan ve sorumluluğunu yerine getiren bir yayın kuruluşudur.

İnsan haklarına saygılıdır, her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün karşısındadır.

Dini, ahlâki ve manevi değerlere saygılıdır.

Milli kültüre, toplumun bilim ve sanat varlığına katkıda bulunmayı esas alır; Türkçeyi doğru ve dil bilincini geliştirici bir biçimde kullanır.

Yayınlarında Türkiyenin bütünlüğünü ve ülke menfaatlerini gözetir.

Eşitlik ve adaletten yanadır; zulmün her türlüsünü reddeder.

Hukukun üstünlüğünü esas alır; özgürlük ve çokseslilikten yanadır.

Demokrasiyi insanlık aleminin ortak değerlerinden biri olarak kabul eder.

Ekonomik bağımsızlığını, toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin vazgeçilmez şartı olarak görür.

Emeğe saygılıdır; çalışanları arasındaki ilişkiler karşılıklı güven ve sorumluluk esasına göre yürütülür.

Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefler.

Statükoculuğu reddeder.

Yayınlarında, evrensel yayıncılık ilkelerinden yana taraftır.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından hazırlanan Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesine bağlı kalmayı taahhüt eder. Bu metinde belirtilen ilke ve etik anlayışın Türkiyede yaygınlık kazanması için çalışır.

Radyo 7 Uydu Frekansları:
Uydu Türksat 2A
Frekans : 11777
Sembol : 4800
Polarizasyon : Horizontal (Yatay)
FEC : 5/6

Radyo 7 Programları
Erkan’la Çok Canlı
Ünlü sanatçılar değerli konuklar her hafta Erkan’la Çok Canlı programında Radyo 7’ye konuk koluyor. Canlı performans eserler, telefon bağlantıları ve hoş sohbetler her hafta Erkan’la Çok Canlı’da. Erkan Koç’un sunumuyla Erkan’la Çok Canlı her Çarşamba saat 15:00da Radyo 7’de…

Hasan Basri
Kendi olan kişi her rüzgar esişinde eğilip bükülen fidanlar gibi değil, fırtınada dahi ayakta dimdik durabilen çınarlar gibidir… Her ne koşulda olunursa olunsun kendini yaşamayı tercih ettiğin sürece varsın bu cihanda. Kendini yaşamayı seçenler her Cumartesi akşamı bir olmayı tercih edecek. Ekranların sevilen ismi Hasan Basri seçtiği türküler ve sevilen sanatçı konukları ile Cumartesi akşamları saat 22:00 da Radyo 7 de.

Eda’yla Nostalji
Geçmişi Özlemeyip,Geçmişte Yaşayanlar..Bu Program Tam Size Göre, ” Eda’yla Nostalji “ Taş Plak’a Can Verenler,Yeşilçam’dan Klasikler,Gönül Sazımızı Titretenler… Türk Musıkisi’nin Unutulmayan Şarkıları Eşliğinde Geçmişe Yolculuk Yapacaksınız. Bu Nostalji Rüzgarına Siz de Kapılın. Eda’yla Nostalji Her Cuma Saat: 14.00’de Radyo 7’da.

Sizden Öte
Günde kaç saat kendinizi dinliyorsunuz? Günde kaç saat gülümseyebiliyorsunuz? Günde kaç saat dertlerinizi unutuyorsunuz? Bilmiyoruz?! Senem Uluhan tebessümlerini, umutlarını ve mutluluklarını sizin için kumbaraya atıp biriktiriyor. Yaşlı bir teyzenin tecrübe ve acılarla kırışmış yüzünden düşen bir parça gülümseme, önündeki dosya yığınıyla boğuşan memurun çıkış zilini duyması, sokakta çiçek satan kızın elindeki son gül? Söze sığmayan, sözden öte olan her mutluluk?

Murat Çetin’le Kum Saati
1 Kasım tarihinde, hatırlamadığım bir başlangıç ile dünyaya geldim.Süper kahraman gibi hissettim kendimi, nerden neden ve niye gönderildiğim bir bilinmezdi .Sorgularım ilkokul çağlarımda başladı ve her zaman sorgulayarak tükettim zamanı..Yolculuğum sırasında tanıştığım bir çok dünya nimetine ilgi duydum.Bunların başında ise müzik geliyordu.Radyo rüyası ise tarihini hatırlamasamda, radyo ile ilk tanıştığımdan itibaren başladı.Bir çok radyoda görev yaptım, ben ilham olanı söyledim, müzik ilham olanla yazıldı …Müzik ve ben birbirine karışmış , ayrılması zor bir ikili olduk. Son durak RADYO 7 ve hayat devam ediyor. Murat Çetin’le” KUM SAATİ” .Cumartesi 20:00-22:00 ”Bütün saatler duracak, kum saati akacak”.

Haber Saati
Tecrübeli haber sunucusu Erhan Çelik’in sunduğu, usta gazeteci Fehmi Koru’nun yorumlarıyla katıldığı Haber Saati, Fehmi Koru ve uzman konukların yorumlarıyla Erhan Çelik’in dinamik sunumuyla Kanal7 Haber Saati 21.00’de Radyo7’de.

Cuma Sohbetleri
Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu programda Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan her hafta Kur’an ve sünnet ışığında dini hayata ilişkin soru ve sorunları yanıtlıyor. Programda peygamber efendimizin hayatı, eşler arasındaki sorunlar, çocuk terbiyesi, kul hakkı ve dualar konularında merak edilen sorulara cevaplar veriliyor. Programda ayrıca konuyla ilgili dinleyicilerden gelen sorulara ve merak edilen konulara kaynağından bilgilerle aydınlatıcı cevaplar veriliyor. Necmettin Nursaçan’ın hoş sohbetiyle Cuma Sohbetleri her Cuma 12.00′de Radyo7′de.

Ülke’de Bu Sabah
Ülkede Bu Sabah’ta gündemin önemli başlıkları, gazete manşetlerine yansıyan olaylar ve internet medyası gündemi dinamik bir akışla dinleyenlere ulaşıyor. Türkiye ve dünya gündemini etkileyen en önemli haberler uzman isimlerin canlı telefon bağlantılarındaki anlatımlarıyla zenginleşiyor. Aktüel haberlerin yanı sıra çevre, ekonomi, borsa, spor, sağlık haberlerinin de dinleyiciye aktarıldığı Bu Sabah’ı gündemden haberdar olmak isteyenler kaçırmayacak. Merve Kondak’ın sunduğu Ülke’de Bu Sabah, Cumartesi ve Pazar 08.00′de Radyo 7′de.

Radyo 7 Haber
Dünyadan haberdar olmak ve olaylara yabancı kalmamak için, Günün getiridikleri ve hayatımızı etkileyenler için, Bilmek, duymak ve fikir sahibi olmak için, Radyo 7 haber, Saat başı gündemiyle, sürekli yenilenen ve en doğru haberleri Radyo 7 haber merkezi’nde bulacaksınız. Radyo 7 haber, DOĞRU HABER.


  • commenter avatar figen AKIN 1 sene önce

    bundan sonrakı şarkıyı bodrumdakı butun sevdıklerıme armagan edersenız sevınırım:))