Radyo mesaj gönder
 
radyo gönder
frekanslar

Yabancı kategorisinde en çok dinlenen diğer radyolar

Radyo N101 Dinliyorsunuz.

Radyo N101 bugün 0 kez dinlendi toplamda 3.294 kez dinlendi.

Radyo N101Yayın akışı ile dinleyicilerine keyifli dakikalar yaşatarak, yabancı müzikler içerisinde hit parçaları yayınlayarak, yabancı müzik severler için tercihen en çok dinlenen radyo kanalları arasında olan Radyo N101 , 2009 yılında kendi içerisinde yenilenerek yayın akışını değiştirip Türkçe Popüler Müzik hizmeti vermeye başlamıştır. Radyo N101 dinle, geçmişte olduğu gibi bugünde yayınlarında her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışarak başarılı yayınlar çıkarmaya devam etmektedir. Unutulmaz sanatçıların seslendirmiş olduğu şarkıların yanı sıra en yeni ve hit parçaları da dinleyicileri ile buluşturan radyo müzik severlere keyifli dakikalar sunmaktadır.
 
Yayın akışı içerisinde DJ’lerin sunmuş olduğu kaliteli ve eğlenceli dakikaları müzik severler ile popüler parçalar ve en yeni şarkıları sunmaya devam etmektedir. İnternet üzerinden, online olarak takip edilebilen bir radyo kanalı olması da ayrıca beğeni kazanmaktadır.
 

Radio N101

Hakkında Bilgiler
Yabancı müzik yayın akışı ile hizmet sunamaya devam eden Radyo N101, en iyi hit parçaları sevenleri ile buluşturmaya devam etmektedir. Yayın yönetmenliğini Cem Ceminay’ın üstlenmiş olduğu radyo kanalı Doğuş yayın Grubu tarafından 2004 yılında kurularak sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Doğuş Grubu bünyesindeki tüm radyo istasyonları, iPhone için SipruRadyo uygulamasında toplandı.
SipruRD uygulamasını cihazına indiren iPhone kullanıcıları, NTV Radyo, Kral FM, Virgin Radio, Radyo Eksen, Radyo N101, Voyage ve Billboard’u canlı olarak dinleyebiliyor.
 

Radio N101

İletişim Bilgileri
İletişim Bilgileri
Adres : Eskibüyükdere Cad. No:61
USO Center 34398 Maslak / İstanbul
Telefon : 0 (212) 335 47 43
 
İstek Telefonu : 0 (212) 335 00 44
İstek Maili : istek@radion101.com
 
Cem Ceminay
Genel Yayın Yönetmeni
cem.ceminay@ntv.com.tr
 
Nesli Kızıltuğ
Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı
nesli.kiziltug@ntv.com.tr
 

Radio N101

Frekans Bilgileri

Istanbul 101.0 frekansında
N101 Uydu Bilgileri
Uydu : Türksat 3A
Frekans : 11054 MHz
Polarizasyon : Yatay
Symbol Rate : 30000 FEC : 5/6
 
Bu Frekanslar ile ister radyonuzdan ister uydu alıcınızdan Radyo N101 canlı dinleyebilir, isterseniz Canlı radyo sitemizin yabancı radyolar bölümünden 24 saat kesintisiz en hit yabancı müziklere ulaşabilirsiniz.


  • commenter avatar musa 2 sene önce

    eskı yabancı sarkıları sevıyorum tam bana gore radyo